tel.: +48 61 849 88 87; e-mail: poznan@api.pl
  1. START
  2. PRODUCENCI
  3. O NAS
  4. ZDJĘCIA
  5. FILMY
  6. POCZYTAJ
  7. NASZ ZESPÓŁ
  8. KONTAKT

ClingZ
Folia elektrostatyczna ClingZ
Na ściany, szkło, drewno, metal... BEZ KLEJU! Do druku offsetowego, fleksograficznego, na ploterach UV, na HP Indigo

Oficjalna strona produktu: www.ClingZ.com


ClingZ® jest opatentowanym, naładowanym elektrycznie polipropylenem, który przylega praktycznie do wszystkich suchych powierzchni wewnętrznych . Dostępny w kolorze białym i bezbarwnym, ClingZ® jest bardziej wszechstronny niż statyczne folie winylowe - przylega do płyt kartonowo-gipsowych, szkła, drewna, metalu, nawet cegły - bez kleju! ClingZ® jest przyjazny dla środowiska, nietoksyczny
i podlega recyklingowi.

ClingZ® daje możliwość zastosowania kreatywnych pomysłów na reklamę w miejscu sprzedaży, oznakowania, inserty w magazynach, reklamę bezpośrednią, druk fotografii - oraz wiele innych zastosowań. Firmy i konsumenci cenią łatwość stosowania ClingZ - bez pęcherzy, zmarszczek lub pozostałości i kłopotów jak w wypadku folii z klejem. Folia elektrostatyczna ClingZ® może być aplikowana z dwóch stron, więc "przyklejenie" folii zadrukowaną stroną jest bardzo proste . ClingZ® można repozycjonować oraz bez problemu usunąć.Gdy zobaczycie Państwo ClingZ® w akcji również poczujecie się zainspirowani! Pomysły na wykorzystanie ClingZ® mogą się nie kończyć - zastosowania są nieograniczone.

Zapraszamy do galerii zdjęćAPI.PL Sp. z o.o.
ul. Słupska 45
60-458 Poznań, Poland

tel. +48 61 849 88 87
e-mail: poznan@api.pl
API.PL

telefon
Monika Gałka
Dział handlowy
Polska Północna i Centralna
tel.: +48 605 677 967
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.


Anna Podgórska
Dział handlowy
Polska Południowa
tel. +48 605 434 434
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.