tel.: +48 61 849 88 87; e-mail: poznan@api.pl
  1. START
  2. PRODUCENCI
  3. O NAS
  4. ZDJĘCIA
  5. FILMY
  6. POCZYTAJ
  7. NASZ ZESPÓŁ
  8. KONTAKT

ClingZ Indigo


clingz

ClingZ® Indigo jest opatentowaną, naładowaną elektrycznie folią polipropylenową, do druku na maszynach HP Indigo. ClingZ® Indigo odznacza się doskonała jakością druku oraz przyjmowaniem farby. Jest odznaczona 3 gwiazdkami w certyfikacie RIT. Jej zaletą jest to, że po przyłożeniu trzyma się praktycznie wszystkich suchych powierzchni aż do 3 miesięcy, bez pozostawiania jakiegokolwiek śladu. Ta unikalna właściwość stwarza nowe i kreatywne sposoby aplikacji grafiki, w tym fotografii, promocji danych, reklamy, oznaczeń farmaceutycznych
i edukacyjnych, kalendarzy i wielu innych.

ClingZ ® może być stosowany na czyste i suche powierzchnie wewnętrzne z wyjątkiem tkanin, stroną zadrukowaną i niezadrukowaną: szkło, metal, drewno, beton, cegła, papier, ściany, karoseria samochodowa, plexi, poliwęglan, tynk, tapety, płytki ceramiczne, marmur… i wiele innych! I to wszystko bez kleju! Im gładsza powierzchnia tym dłużej będzie trzymać.Dzięki powłoce Indigo ClingZ® Indigo nie jest suchościeralne.

ClingZ® Indigo w pełni przywiera do podkładu. Dostępna w rozmiarze 32 x 46cm.


API.PL Sp. z o.o.
ul. Słupska 45
60-458 Poznań, Poland

tel. +48 61 849 88 87
e-mail: poznan@api.pl
API.PL

telefon
Monika Gałka
Dział handlowy
Polska Północna i Centralna
tel.: +48 605 677 967
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.


Anna Podgórska
Dział handlowy
Polska Południowa
tel. +48 605 434 434
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.